Hakkımızda

Yardimciara.com,  2017 yılında geliştirilmiş bir profesyonel sosyal paylaşım platform projesidir. Sitemiz, yeni olmasına rağmen kısa sürede binlerce yardımcı arayan  değerli üyelere sahip olmuştur. Üyelerimize verdiğimiz önemden dolayı, üyelerimizin ihtiyaçlarına göre sürekli  yenilenmektedir.

Misyonumuz:

Türkiye’nin her köşesinde eksik olan,  bebek bakıcısı, ev işlerinde yardımcı, hasta/ engelli bakıcısı ve çocuk bakıcısı açığını kapatmak için katkı sağlamayı hedeflemiştir.

Aileler Yardımcı ararken uzun ve meşakkatli bir süreç yaşıyor. Aynı şekilde iş arayan kişiler de hem zaman kaybediyor hem de aracılara, yüksek komisyon vermek  zorunda kalıyor. 

Bu zorlukları, sitemizden istediğiniz saatte aradığınız işi/yardımcıyı bularak aşabilmenizi hedefliyoruz.
 

Vizyonumuz:

Çağımızın geliştirdiği teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak insanların hayatına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Ailelerin aradıkları yardımcıları kısa sürede bulmasını sağlayarak, Türkiye’nin ilk akla gelen lider bir sitesi olmaktır.  

 

Bilgi: İlan veren üyelerinden ve site üzerinden iş bulan insanlardan, hiç bir şekilde ücret talep etmiyoruz. Ara buluculuk üstlenmeden ve kâr amacı gütmeden, sistemi büyütmeye çalışıyoruz.  

Sistemimizi büyütebilirsek "engelli bireylerin istihdam" projesi olarak devam edeceğiz.

Sizde bize destek olabilirseniz çok memnun oluruz.